Sanal Ofis alanı kiralamasında neyin dahil olduğunu ve neyin dahil olmadığını anladığınızdan emin olun. Sadece bunun için birinin sözünü almak yeterli değildir bunu unutmayın ve kira kontratını iyice inceleyin. Tüm hükümler kiralamada açıkça belirtilmelidir. Örneğin, eğer yardımcı programlar dahil edilmişse ve ekstra değilse, bu durumda sözcük bilgisi açık olmalıdır. Özellikle daha önce geçici bir ofis kiralamamışsanız, bir yıl süren anlaşma imzalamak istemezsiniz. Daha büyük bir alana gitmeniz gerekebilir veya şu anki alanınız için finansmanınız olmayabilir. Aylık anlaşmayla daha fazla seçeneğiniz var. Bu durumda bu seçeneği mutlaka değerlendirin. Geçici ofis alanı kiralama sözleşmesinde olabilecek herhangi bir yenileme sözlüğüne dikkat edin. Otomatik olarak uzun vadeli bir yenilemeye kilitlenmek istemezsiniz.

Ya ofis alanında bir şeyler ters giderse? Belki elektrik ya da WiFi’nin tamir edilmesi gerekiyor. Bunun sorumlusu kim? Siz misiniz yoksa Kiralık Ofis şirketi mi? Sözleşmede belirtildiğinden emin olun, bu sayede onarım yapmanız gerekirse bunları onarabilirsiniz. Müşterilerle düzenli olarak görüşüyor musunuz? Eğer öyleyse, uzağa dikkatlice bakın ve orada müşterileri ile rahatça tanıştığınızdan emin olun. Görünüm lüks ve profesyonel midir? Müşterileri karşılayacak biri var mı? Unutmayın, ofis alanı sizin bir yansımanızdır, bu yüzden görünüşü müşterilerle konuşacaktır. Gerektiğinde büyümeniz için daha geniş alanlar var mı? Ne zaman personel istihdam etmeniz gerekebileceğini ve daha büyük bir alana ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Sözleşme yapmadan önce düşünün. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen öyle.

Kirala Ve Keyfini Çıkar

Artık geçici bir ofis alanı kiralamayı düşündüğünüzde uymanız gereken bir takım kuralları öğrendiğinize göre, başlamak için hazırsınız. Peki, ne bekliyorsunuz? Size yasal adres ve her türlü konforu sağlayan Bu ofislerde çalışmanın tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ofis kiralama işlemleriniz için en kaliteli çözümü sunan firmamıza ulaşmak ve bizden randevu almak. Oldukça lüks bir lokasyonda konforlu bir çalışma ortamı bizim çözümlerimizle sizi bekliyor. Kendinize yeni bir çalışma alanı yaratmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Hemen arayın ve bu konfordan yararlanmaya başlayın.